Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
<-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> Sitemizdeki filmleri full HD kalitede kesintisiz olarak, donmadan izleyebilir. Sevikdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yeni filmler izlemek çok Kolay !<-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫->

Genç Çıraklar Filmi Full HD izle

28-07-2013

Film Bilgileri
Genç Çıraklar Filmi Full HD izle
455 views

Sitemizde bulunan Genç Çıraklar Adlı filmin Tanıtım videoları ve Fragmanlarını paylaşmaktayız. Sitemizde en yakın zamanda vizyonda olan filmi full HD kalitede online,kesintisiz olarak Tek parça halinde türkçe dublaj olarak izliyebileceksiniz. Film HAKKINDA ; Aynı satış departmanında çalışan iki arkadaş bir gün işlerinden kovulurlar. İşsizlikle mücadele etmeye çalışırlarken bir anda kendilerini teknoloji şirketinde stajyer olarak bulurlar. Ancak sadece birisi orada işe başlayabilecektir. İşin bir diğer eğlenceli tarafı ise müdürleri sadece 20 yaşındadır. Komedi türündeki bu filmin başrollerinde Owen Wilson Vince Vaughn ve Will Ferrell yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Shawn Levy yapıyor. Film 2013 Temmuz ayında Türkiye’de gösterime girecek.

Benzer Filmler

Yorum Yap

*
Sitemizde bulunan Filmler Film paylaşım sitelerinden eklenip düzenlenerek kayıt edilmektedir. Kaldırılmasını istediğiniz filmi bizimle iletişim kurarak en yakın 3(üç) iş günü içerisinde gerekli göründüğü taktirde kaldırılacaktır. Sitemizdeki filmleri full HD kalitede izleyebilmeniz için eklenilen filmler tek tek kontrol edilmektedir. Sitemiz 2013 Tarihi itibari ile kurulmuş olup Google film keywords aramalarında; Yeni filmler izle,Filmini full izle, Filmi izle, Filmler, HD, Türkçe Dublaj, Online, Kesintisiz film izle,Yerli Filmler,Erotik Filmler, Erotik Film izle, Yetişkin Filmler gibi bazı aramalarda öncelik alacaktır.
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss