Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
<-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> Sitemizdeki filmleri full HD kalitede kesintisiz olarak, donmadan izleyebilir. Sevikdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yeni filmler izlemek çok Kolay !<-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫-> <-♫->

Kelebeğin Rüyasi Filmi Full

08-11-2013

Film Bilgileri
Kelebeğin Rüyasi Filmi Full
1.011 views

Bkm mutfak ekibinin hazırladığı ve yönetmenliği ile senaryosunu Yılmaz ERDOĞAN’ın yaptığı başrollerinde genc kızların top model sevgilisi olan Kıvanç TATLITUĞ’un oynadığı Kelebeğin Rüyasi Filmini sitemizde ilk ve tek kesintsiz olarak izleyebilirsiniz.

Filmimiz goolgede Kelebeğin Rüyasi izle kelimelerinde ilk sayfalardadır. Film hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; Film  Zonguldak’ta bir madenci ocağında çalışan 2 gencin o zamanki okul şartlarından dolayı eğitim görememesi ve gerçekten hem çalışarak hem edebiyatla ilgilmesi filmde dikkat çekici özelliklerden biri dir. Belediye başkanını filmde büyük rol almasıda filme renk katmıştır.

Filmi izlemek için lütfen yukarıda play’e basınız. Filmler gerçektir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

*
Sitemizde bulunan Filmler Film paylaşım sitelerinden eklenip düzenlenerek kayıt edilmektedir. Kaldırılmasını istediğiniz filmi bizimle iletişim kurarak en yakın 3(üç) iş günü içerisinde gerekli göründüğü taktirde kaldırılacaktır. Sitemizdeki filmleri full HD kalitede izleyebilmeniz için eklenilen filmler tek tek kontrol edilmektedir. Sitemiz 2013 Tarihi itibari ile kurulmuş olup Google film keywords aramalarında; Yeni filmler izle,Filmini full izle, Filmi izle, Filmler, HD, Türkçe Dublaj, Online, Kesintisiz film izle,Yerli Filmler,Erotik Filmler, Erotik Film izle, Yetişkin Filmler gibi bazı aramalarda öncelik alacaktır.
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss